ASD Lojistik

Hakkımızda

Hakkımızda

ASD Lojistik

Faaliyete girdiği andan itibaren müşteri memnuniyetini birincil öncelik olarak tutan ASD Lojistik A Tipi Gümrüklü 7000m2 açık alanı ile Türkiye’nin her yerine güncel kalite standartları çerçevesinde, müşterilerine özel depolama ve dağıtım ihtiyaçlarına göre uyarlanabilen çok çeşitli çözümler sunmaktadır.

ASD Lojistik olarak amacımız, tedarik zincirinizi optimize ederek rekabet avantajı kazanmanıza yardımcı olmaktır. Bulunduğu konum itibariyle dağıtım noktalarına yakınlığı ve sağladığı kaliteli hizmetle güven depolamaya ve güven taşımaya devam ediyoruz.

GÜVEN TAŞIYORUZ          
MİSYONUMUZ

ASD LOJİSTİK

 

  • Daima müşteri memnuniyeti,
  • Daima daha iyi, daha kaliteli, daha güvenli hizmet,
  • Daima gülen yüzler.
cropped-asd-lojistik-logo.jpg
İstatistikler

ASD Lojistik

0 Şehir
Dünya Çapında
0 Milyon
Hizmet
0 Bin
Müşteri
Referanslarımız

Müşterilerimiz

ASD Lojistik, elleçleme ve streçleme hizmetlerinde mükemmel bir iş çıkardı. Ürünlerimizin güvenli bir şekilde taşınmasını sağladıkları için minnettarız. Profesyonel ekibi ve zamanında teslimatları sayesinde işimizi kolaylaştırıyorlar. Kesinlikle tavsiye ederim.

Ayşe Yılmaz
İhracat Müdürü

ASD Lojistik, palet tedarik konusunda hızlı ve verimli bir şekilde çalışıyor. Kaliteli paletler sayesinde depo işlemlerimizi daha düzenli hale getirdik. Firma yetkilileriyle iletişimimiz her zaman sorunsuz oldu ve istediğimiz ölçülerde paletleri sağladılar.

Mehmet Demir
Depo Müdürü

ASD Lojistik'in lashing hizmetleri, deniz yolu taşımacılığında ürünlerimizi güvenli bir şekilde taşıyabilmemiz için önemli bir katkı sağlıyor. Güçlü ve profesyonel ekibi sayesinde yüklerimiz güvenli bir şekilde sabitleniyor. Hem hızlı hem de kaliteli hizmetleri için teşekkür ederim.

Elif Kaya
İthalatçı Koordinatörü

ASD Lojistik ile çalışmaktan çok memnunuz. Lojistik hizmetlerindeki uzmanlıkları sayesinde taşımacılık süreçlerimizi sorunsuz bir şekilde yönetiyorlar. Zamanında teslimat ve güvenilir hizmetleri, işimizi büyük ölçüde kolaylaştırıyor.

Ali Yıldırım
Lojistik Müdürü

ASD Lojistik, taşımacılık ve lojistik alanında sunduğu kapsamlı çözümlerle güvenilir bir iş ortağı oldu. Tüm nakliye süreçlerimizi özenle takip ederek, ürünlerimizin hasarsız bir şekilde teslim edilmesini sağlıyorlar. Teşekkür ederim.

Yasemin Arslan
Satın Alma Uzmanı